Гобіт, або Туди і звідти

Поделиться в социальных сетях:


Описание

Книга «Гобіт, або Туди і звідти» автора Джон Роналд Руел Толкін оценена читателями портала Knizhko.com на 4,5 из 5 баллов на основании 40601 оценки, содержит 167 страниц, которые вы можете читать онлайн бесплатно.

Це історія надзвичайної пригоди, яку втнула ватага ґномів, узявшись відшукати загарбане драконом золото. Мимохіть учасником цієї ризикованої виправи став Більбо Торбин, прихильний до комфорту і позбавлений амбіцій гобіт, котрий, на власний подив, виявив неабияку винахідливість і вправність у ролі зломщика. Сутички з тролями, ґоблінами, ґномами, ельфами та гігантськими павуками, бесіда з драконом, Смоґом Величним, і радше мимовільна присутність на Битві П’ятьох Армій – ось лише деякі пригоди, що їх судилося пережити Більбо. Але траплялись і світліші моменти: щира дружба, смачне частування, сміх та пісні.

Написаний професором Толкіном для власних дітей, «Гобіт» відразу ж по виході у світ зустрів палке схвалення. Ця дивовижна історія, цілком закінчена та вивершена, водночас є преамбулою до «Володаря Перстенів». Видання, прикрашене чудовими ілюстраціями Алана Лі, задовольнить навіть найвибагливіших читачів.


Язык: Украинский

Язык оригинала: Английский

Год: 2015

Год издания: 2013

Издатель: Астролябія

ISBN: 978-617-664-037-0

Переводчики: О'Лір Олена