Гобіт, або Мандрівка за Імлисті гори

Поделиться в социальных сетях:


Описание

Книга «Гобіт, або Мандрівка за Імлисті гори» автора Джон Роналд Руел Толкін оценена читателями портала Knizhko.com на 4,5 из 5 баллов на основании 39881 оценки, содержит 165 страниц, которые вы можете читать онлайн бесплатно.

Більбо Злоткінс спокійно жив собі у своїй норі як звичайнісінький гоібт. Але одного прекрасного (чи не дуже?) дня спокійному життю пана Злоткінса прийшов кінець. Сам того не бажаючи він опинився у центрі справжнісінької пригоди разом із чарівником Гандальфом та тринадцятьма гномами. Ну що може бути гірше для порядного гобіта?

Тепер Більбо разом зі своїми новими товаришами вирушає у похід за гномівськими скарбами, що їх захопив колись могутній та жадібний дракон. Дракон той має ім'я Смауг та вельми погану вдачу. Але перш ніж дістатися Самотньої гори, де засів підступний дракон, та повернути скарб, необхідно пройти довгий та небезпечний шлях. І Більбо відіграватиме у поверненні скарбу не останню роль, адже у цій справі він — Викрадач, себто досвідчений мисливець за скарбами.


Язык: Украинский

Язык оригинала: Английский

Год: 1937

Год издания: 1985

Издатель: Веселка

Переводчики: Мокровольський Олександр